Hür Tartışma Mekânı

Burada alenen suç veya hakaret içeren, Atatürk ilke ve İnkılâplarına hakaret eden, İnsanlık veya Nefret Suçu ihtiva eden yorumlar veya yazılar konulamaz.

YOUTUBE’DAKİ İFTİRALAR

Posted by on in Genel
  • Yazı boyutu: Daha büyük Daha küçük
  • 3462 kez okundu
  • 0 yorum
  • Yazdır

Alüminyum Profil Alüminyum Profil Süpürgelik Laminat Parke

Sevgili Mekâncılar,


Ergenekon ve Balyoz davalarının öncüsü Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu

Bir arkadaşıyla...

Allah YAŞ iftiradan korusun!

Bakın iftira ve yalan dolan dolu videoya:

https://www.youtube.com/watch?v=YVW_eYKc654&feature=player_embedded#!

Hele bir de şunlara:

http://www.youtube.com/watch?v=G8-ayEdOOx0&feature=related,

http://www.youtube.com/watch?v=B6MIAU4ilGE&feature=related,

Bu dezenformasyon ve adaletsizlik karşısında insan dehşete düşüyor!

Rüzgâr eken, fırtına biçer.

Seçilmiş travmamıza kavuştuk…

Haydi, hayırlısı bakalım.

Eğer bu iftiranın cevabı en kısa zamanda verilmezse,

Diyalektik denen tabiat kanununa göre,

Mukabele-bi-misl de değil,

Bin misliyle mukabele gelir!

Kim mi bunu en iyi bilir?

Çoban Sülü lâkaplı Süleyman Demirel:

“Köprülerin altından daha çok su akar, dünyânın sonu değil” dedi ya.


   Bir bildiği vardır.

     Tecrübe konuşuyor!

         Hayırlı Cumaertesiler…

Mehmet Kerem Doksat – Tarabya – 24 Eylül 2012 Pazartesi

Not: “Hiç askerlik yapmamak için 1 milyon Dolar ödemeye hazır bir sürü insan var benim tanıdığım... 10 gün askerlik 500 bin Dolar, 20 günlük 200 bin Dolar, 1 aylık 100 bin Dolar, 2 aylık 10 bin Dolar falan diye gider liste... Biz hesapladık, 33 milyar Dolar yapıyor. Git PKK’yı satın al, konu kapandı” diyen, Cihangir’in ulu mimarı, büyük san’atçı ve yapımcı Sayın Sinan Çetin Beyefendi, ÇANAKKALE ÇOCUKLARI filmini çekmiş.

Oyuncular kimmiş?

Haluk Bilginer, Oktay Kaynarca, Yavuz Bingöl ve Wilma Elles… İki ayrı cephede iki düşman kardeşin karşı karşıya gelmesini konu ediyor. Evlâtlarını kaybetmek istemeyen annelere yönelik mesajlar içeren filmde, Sinan Çetin’in çocukları, Orfeo (Osman) ile Cemo’yu (James) canlandırıyormuş. Bu film, bir rûyayı anlatıyormuş.

***

Bugünkü Sözcü'de Osman Pamukoğlu Paşa'yla yapılan röportajı okumanızı tavsiye ederim...

Kardeşlik açılımı!

0
Mehmet Kerem Doksat’ın ÖZGEÇMİŞİ

5 Ağustos 1957’de İstanbul’da dünyaya geldi. Babası Nöropsikiyatri Profesörü Recep Doksat’tı. Annesi Sümerbank'ta şeflikten emekli olmuştu.

İlkokulu Erzincan’da başlayıp Ankara’da bitirdi. Orta öğrenimini TED Ankara Koleji (Hazırlık-Lise 1 sonu) ve Özel Adana Koleji’nde (Lise 2-3) tamamladı.

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra Çanakkale Biga’da mecburî hizmetini yaptı. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı. Diyarbakır’da askerliği (1991-1992: 1. Körfez Hârbi dönemi) müteâkip, Cerrahpaşa’ya döndü. 1993 yılında doçent, 1999 yılında profesör oldu.

Meslekî olarak yayınlanmış altı telif kitabı, ondan fazla kitapta bölüm yazarlığı, yurt içi ve dışında yayınlanmış 100’ün üstünde makalesi mevcuttur. İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Türkçe ve İngilizce bölümlerinde ders vermiştir. İÜ Adlî Tıp Enstitüsü’nde 3 sene Cinsel Sapmalar dersi vermiş, Marmara Üniversitesi İngilizce Diş Hekimliği Fakültesi’nde 7 sene hocalık yapmıştır. Cerrahpaşa'da kurduğu Ağrı ve Akupunktur Polikliniği Türkiye'de bir ilktir ve sekiz sene hizmet vermiştir. Uluslararası sitasyonlu Yeni/New Symposium (davranış bilimleri, psikiyatri ve nöroloji) dergisinin editörü, sekiz bilimsel derginin de ko-editörü olup, 10 küsur derginin de danışma kurulundadır. Yurt içi ve dışındaki muhtelif bilimsel platformlarda binin üzerinde konferans vermiş, panel ve kurs eğitimlerine katılmıştır.

Türk(iye) Psikiyatri Derneği, Ağrı Derneği başta olmak üzere pek çok meslekî derneğe üyedir. American Psychiatric Association, International Psycogeriatric Association, International Society of Bipolar Disorders ve ASCAP üyesidir. Kliniğinin Duygudurum Bozuklukları Birimi’nin kurucusu ve yöneticisi olmuştur.

Bilimsel çalışmaları klinik psikiyatri, biyolojik psikiyatri, psikofarmakoloji, duygudurum bozuklukları, hipnoterapi, “psikiyatri ve inanç sistemleri”, “dil ve psikiyatri” konularında odaklanmıştır. “Ağrı ve psikiyatri” konusunda Türkiye’de kurucu rolü olmuştur; “Evrimsel Psikiyatri’yi” de ilk defa Türkiye’ye tanıtan bilim adamıdır.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Büyük Kulüp, Moda Deniz Kulübü, Levent Tenis Kulübü ve Klassis Golf and Country Club Silivri üyesidir.

53 yaşındayken, son politik baskılardan bıktığından dolayı üniversiteden emekliye ayrılmış olup, hâlen POLİMED Psikiyatri Merkezi’nde Çocuk Ergen ve Genç Psikiyatrisi Uzmanı Dr. Neslim G. Doksat’la beraber “Beşikten Üçüncü Bahara Ruh Sağlığı” düsturuyla hizmet vermekteler… Yakınlarda intisap ettiği Beykent Üniversitesi'nde de Psikoloji Bölümü'nde Psikoloji Profesörü olarak kariyerine devam etmektedir. Neslim G. Doksat da aynı fakültede Yardımcı Doçent olmuştur.

Yorum

  • Bu yazıya henüz yorum yazılmamış. İlk yazan siz olun.

Yorumunuzu bırakın

Misafir Perşembe, 22 Şubat 2018