Hür Tartışma Mekânı

Burada alenen suç veya hakaret içeren, Atatürk ilke ve İnkılâplarına hakaret eden, İnsanlık veya Nefret Suçu ihtiva eden yorumlar veya yazılar konulamaz.

KADIN, PİYANO VE İHTİRAS

Bugün, piyanoyu çalarken içinizi hoplatan bir virtüözü sunuyorum.


Yorum sizin.

Adı Yuja Wang.

Buyurun:

 

Şimdi derin bir nefes alın:

Ve finale:

Bu kadın piyanoyu çalmıyor…

   O da piyano değil zâten!

      Ben de lento vaziyetteyim şu ânda…

Mehmet Kerem Doksat – Tarabya – 05 Ocak 2013 Cumartesi

Şövalye Charles Spencer Chaplin Ne demiş?
BOKS BİR SPOR MUDUR?

Related Posts

 

Yorum 3

Already Registered? Login Here
Guest - Mustafa Şişman on Pazar, 06 Ocak 2013 06:09
teşekkür

Muh. Hocam bendeniz sizin yazılarınızı dikkatle ve zevkle okuyorum ve onları kaydediyorum. Sizin makalelerinizi ayrı bir blokda saklıyorum. Zaman zaman da onlardan pekçok yararlanıyorum. Hocam bugün İHTİRAS'la ilgili sonucu bize bırakmışınız. Ama bendeniz sizden ihtiras ile ilgili bir de makale bekliyordum. Umarım bendeniz kardeşinizin bu dileğini dikkate alırsınız.

Bilvesile K. sevgi ve saygılarımla...
Mustafa Şişman

MKD: Çok teşekkür ediyor ve bu kardeşçe ricaya en yakın zamanda mukabele edeceğime söz veriyorum Sevgili MŞ.

0
Muh. Hocam bendeniz sizin yazılarınızı dikkatle ve zevkle okuyorum ve onları kaydediyorum. Sizin makalelerinizi ayrı bir blokda saklıyorum. Zaman zaman da onlardan pekçok yararlanıyorum. Hocam bugün İHTİRAS'la ilgili sonucu bize bırakmışınız. Ama bendeniz sizden ihtiras ile ilgili bir de makale bekliyordum. Umarım bendeniz kardeşinizin bu dileğini dikkate alırsınız. Bilvesile K. sevgi ve saygılarımla... Mustafa Şişman MKD: Çok teşekkür ediyor ve bu kardeşçe ricaya en yakın zamanda mukabele edeceğime söz veriyorum Sevgili MŞ.
Guest - Atilla Tazebay on Pazar, 06 Ocak 2013 06:38
Değerli dost

Neden emekli oldun ki? Neden meydanı onlara bıraktın ki? Senin bilgilerinden,senin bilim insanlığından yaralanmak isteyen onca genç öğrenci varken...

Neden onları yoksun bıraktın ki.
Ama olsun, şimdi de senin ve sevgili eşinin bilgilerinden, bilim insanlığından size baş vuran insanlar yararlansın. Ama lûtfen makalelerini çoğalt ama lâtfen yine o akıcı dille yazdığın kitaplarını, kitap bölümlerini çoğalt. Yine çal yine söyle.

Seni dinlemek zevklerin en güzeli.

MKD: Aziz Dostum, inanın çok duygulandım. Sağ olun, var olun efendim.

0
Neden emekli oldun ki? Neden meydanı onlara bıraktın ki? Senin bilgilerinden,senin bilim insanlığından yaralanmak isteyen onca genç öğrenci varken... Neden onları yoksun bıraktın ki. Ama olsun, şimdi de senin ve sevgili eşinin bilgilerinden, bilim insanlığından size baş vuran insanlar yararlansın. Ama lûtfen makalelerini çoğalt ama lâtfen yine o akıcı dille yazdığın kitaplarını, kitap bölümlerini çoğalt. Yine çal yine söyle. Seni dinlemek zevklerin en güzeli. MKD: Aziz Dostum, inanın çok duygulandım. Sağ olun, var olun efendim.
Guest - Reyhan Uzel on Pazartesi, 07 Ocak 2013 15:57
YUJA WANG

Yuja Wang'ı Gümüşlük Klasik Müzik Festivali kapsamında Eglisia Klisesi'nde soluksuz dinlemiş ve hayran kalmıştım.

MKD: Ben sâce CD ve internet görüntülerine mahkûmum şimdilik. Ne mutlu size...

0
Yuja Wang'ı Gümüşlük Klasik Müzik Festivali kapsamında Eglisia Klisesi'nde soluksuz dinlemiş ve hayran kalmıştım. MKD: Ben sâce CD ve internet görüntülerine mahkûmum şimdilik. Ne mutlu size...