Hür Tartışma Mekânı

Burada alenen suç veya hakaret içeren, Atatürk ilke ve İnkılâplarına hakaret eden, İnsanlık veya Nefret Suçu ihtiva eden yorumlar veya yazılar konulamaz.

BİR VİDEO POTBORİSİ

İçimden geldi, sizler için bir kolleksiyon yaptım…

Buyurun:

]

]

]

]

]

]

]

]

]

***

Bir de haber:

Zonguldak’ta incelemelerini sürdüren Karadeniz Bölgesi Âkil (Yiyici) Adamlar Hey’eti Başkanı Yusuf Şevki Hakyemez ile sekreter Fatma Benli, üyeler Şemsi Bayraktar, Oral Çalışlar, Yıldıray Oğur ve Bendevi Palandöken, Vâli Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etmiş. Hey’et, ardından, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, Başkan Derya Akbıyık ile görüşmüş.

Daha sonra Karaelmas Gazeteciler Derneği’ni ziyaret ederek burada gazeteciler ve dernek üyeleri ile bir araya gelip, gazetecilerle görüş alışverişinde bulunmuş. Hey’et üyeleri, buradan ayrıldıkları sırada, ellerinde Türk bayrakları bulunan bir grubun tepkisi ile karşılaşmış. Aralarında Türkiye Kamu Sen Zonguldak İl Temsilcisi Kadir Baceoğlu ve Türk Eğitim Sen İl başkanı Şahin Ören’in de bulunduğu bâzı vatandaşlar, hey’et üyelerine tepki göstermiş. Bendevi Palandöken, kendisinin verdiği selâmı almadıklarını söyleyen grubun arasında kalmış.

   Polis, hey’eti makam araçlarına bindirerek Dedeman Otel’e götürmüş.

      Kâlbî hörmetlerimle (eski İstanbul ağzı)…

Mehmet Kerem Doksat – Tarabya – 16 Nisan 2013 Salı

5 BOYUTLU İLİŞKİSEL BİR KİŞİLİK DEĞERLENDİRMESİ
VAHİM GELİŞMELER ve ARMAGEDDON

Related Posts

 

Yorum

Already Registered? Login Here
Şu ana kadar herhangi bir yorum mevcut değil