Hür Tartışma Mekânı

Burada alenen suç veya hakaret içeren, Atatürk ilke ve İnkılâplarına hakaret eden, İnsanlık veya Nefret Suçu ihtiva eden yorumlar veya yazılar konulamaz.

ZEKİ ALASYA'DAN AKLI SELÎM DOLU BİR DEĞERLENDİRME

Sevgili Mekâncılar,

Buyurun, seyredin:

İyi Cumaertesiler...

Mehmet Kerem Doksat - Tarabya - 20 Aralık 2012 Perşembe

KIR ÇİÇEĞİ
BEBEK YÜZLÜ AMOK

Related Posts

 

Yorum 1

Already Registered? Login Here
Guest - furkan on Cuma, 21 Aralık 2012 21:13
Fikr-i Selim

12 Eylül 1980 sabahına kadar herkesin bir an evvel gelip kargaşayı bitirmesi için Allah'a yalvardığı adamı o zaman yaptığı şey nedeniyle bugün utanmadan suçlamak, düpedüz nankörlüktür. İlâveten, neredeyse
bir yıldan beri Kenan Evren ve arkadaşlarını, darbeyi değil ama darbeye zemin hazırlayan olağanüstü hâl ve şartları temin etmekle suçlamak ve bu yolla iktidara el koymalarını meşrûlaştırdıklarını iddia etmek ise hem bu insanlara iftira etmek hem de korkaklıktır.

Silivri'de dünyânın gözü önünde her gün hiçe saydıkları adaleti, daha doğrusu rezilliği ört bas etmek için gündemle topaç gibi oynayıp, yaşam gâilesi yüzünden gerçeklere kör hâle gelmiş milyonları oyalayan "zeki" adamlara söylüyorum; makamın, mevkin ne olursa olsun, hiç olmazsa yürüşün kadar delikanlı ol.

0
12 Eylül 1980 sabahına kadar herkesin bir an evvel gelip kargaşayı bitirmesi için Allah'a yalvardığı adamı o zaman yaptığı şey nedeniyle bugün utanmadan suçlamak, düpedüz nankörlüktür. İlâveten, neredeyse bir yıldan beri Kenan Evren ve arkadaşlarını, darbeyi değil ama darbeye zemin hazırlayan olağanüstü hâl ve şartları temin etmekle suçlamak ve bu yolla iktidara el koymalarını meşrûlaştırdıklarını iddia etmek ise hem bu insanlara iftira etmek hem de korkaklıktır. Silivri'de dünyânın gözü önünde her gün hiçe saydıkları adaleti, daha doğrusu rezilliği ört bas etmek için gündemle topaç gibi oynayıp, yaşam gâilesi yüzünden gerçeklere kör hâle gelmiş milyonları oyalayan "zeki" adamlara söylüyorum; makamın, mevkin ne olursa olsun, hiç olmazsa yürüşün kadar delikanlı ol.