MİLLÎ MERKEZ BASIN AÇIKLAMASI

MİLLÎ MERKEZ BASIN AÇIKLAMASI

M. Kerem Doksat      26 Ağustos 2017 Cumartesi      1933

TÜRK MİLLETİ’NİN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

 

Doksan beş yıl önce 30 Ağustos 1922’de, Başkumandanlık Meydan Muharebesi ve Dumlupınar Zaferi ile Anadolu’ya yönelik Batılı Haçlı emperyalistlerin Anadolu’yu istilâ ve Türk Milleti’ni yok etme emelleri sonsuza kadar tarihin çöp sepetine gömülmüştür. 

***

Ancak ne hazindir ki, 95 yıl önce yenip, ülkemizden kovduğumuz Batılı emperyalistler, bu yenilgilerinin rövanşını almak için, Türkiye’nin NATO’ya katılmasından itibaren ülkemizin bağımsızlığını yok edecek gizli faaliyetlerini sürdürmüşlerdir.

 

***

İşbirlikçi iktidarlar eliyle ve özellikle 1980 Amerikancı-faşist darbe sonrasında yetiştirilen vatan haini-dindar-kindar-katil nesiller, 15 Temmuz 2016 günü ABD+NATO organizasyonu olan kanlı bir isyana kalkışıp, ülkemizi 95 yıl önce tepelediğimiz emperyalistlerin işgaline açık hale getirmeye kalkışmışlardır.

 

***

Bu kalkışma 95 yıl önce olduğu gibi yine “karakteri bağımsızlık olan Türk Milleti’nin” sergilediği “ordu+millet” birlikteliği ile def edilmiştir.

***

Bugün Türk Milleti’nin birliği, Türk Devleti’nin varlığı, Türk vatanının bölünmez bütünlüğü tehdit altındadır. Türk Milleti’nin engin hoşgörüsü altında varlıklarını sürdüren ancak kin ve nefret duygularından sıyrılamayanlar, Türk Ordusuna karşı zehir kusmaya devam etmektedirler.

***

Türk Milleti; azınlıkçılar, vatansız dincilerce teslim alınmaya çalışılmaktadır.

Türk Devleti; Türk düşmanı azınlıkçı kişilerce ve gruplarca sarsılmaktadır. Türk vatanı; teröristlerin açık alanı haline getirilmiştir.

 

Gaflet, dalâlet ve hıyanet içinde olanlarca, Türkiye’nin Türk Milleti’nin vatanı, ülkesi olduğu gerçeği inkâr edilmeye, Tarih bilinci köreltilmeye, Millî devlet tasfiye edilmeye, Türk Milleti bölünmeye, Türk Ordusu küçültülüp, yok edilmeye, Dinî vesayet egemen kılınmaya, Çağdışı ortaçağ Arap hurafeleriyle beyinler yıkanmaya, Bilim ve teknoloji yerine Arap masalları ile gençlik uyuşturulmaya, Türk kahramanları yerine Ortaçağ Arap önderleri ve hayali Amerikan çizgi roman karakterleri kahraman gösterilmeye, hırsızlığın ve yalancılığın ahlâki değerler olarak kabul ettirilmeye çalışılmaktadır.

Din istismar aracı kılınmış, haçlı irtica Ortadoğu’da kan dökmektedir.

 

Türk Milleti’nin tarihte olduğu gibi bugün de, yarın da yapılan saldırılara sessiz kalmadığı ve kalmayacağı, vatanın ve milletin parçalamasına müsaade etmeyeceği bilinmelidir.

 

Gazi Mustafa Kemâl başta olmak üzere, İstiklâl Savaşı’nın kahramanlarını, şehitlerini saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anarken, Türk Milleti’nin Başkumandanlık Meydan Muharebesi ve Dumlupınar Zaferini ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz.

***

Ne Mutlu Türk’üm diyene!

Yönetim Kurulu

Millî Merkez

 

İstiklâl Cad. Mısır Apt. No: 163, K: 3, D: 9, Beyoğlu – İSTANBUL

Tel. : 090212 – 292 9810, Faks : 0212 – 292 9811

millimerkez2016@gmail.com          Face : Millî Merkez Genel Merkezi

 

Paylaş Paylaş
Yeni Eklenen Yazılar

ADNAN ZİYALAR da VEFAT ETTİ

Hocayı ilk defa asistanlık senelerimde yakinen tanımıştım ama aslında kendisi de uzun süre hocalığımı yaptı. Adnan Zi...

BEYKENT ve BİZ

  Uzunca bir süredir Beykent'te ders veriyoruz ve ikimiz de pek memnunuz. Tabii ki epey yoruluyoruz ve stres de y...

UNUTULMAYACAK BİR KAATİL

Adolf Hitler    Bu da KAVGAM! Adolf Hitler Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi...

PARLA ve NAZAR ŞENOL

Biz, Parla ile ta Büyük Ankara Oteli’nde tanışmıştık. O zamandan beri de birbirimizi didikler dururuz ama çok da sever...

BİLİM, GENLER, KARMA ve KADER HAKKINDA…

Bu blog tam olarak kaç yaşında, vallahi bilemiyorum ve iyi de hatırlamıyorum. İlk macera www.tnn.net’teki bir fasilit...